PHP programozó állás Győr

Webfejlesztő, PHP programozó állás

Webfejlesztő, PHP programozó állásra keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:
  • PHP alapos ismerete
  • Adatbázis kezelés alapos ismerete
  • Jquery, Javascript, Ajax
  • Gyors, precíz és önálló munkavégzés, problémamegoldó szemlélet és gondolkodásmód
  • Igényesen elvégzett kódolás
Előnyt jelent:
  • HTML5, CSS3
  • Facebook alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • SEO ismeretek alkalmazása már fejlesztés közben
  • Reszponzív oldalak készítésében szerzett tapasztalat
  • Mobil fejlesztési tapasztalatok (nem szükséges, de ha van kellő ismeret az előny lehet)
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Fix, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Változatos és érdekes munkák
  • Jó munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elsősorban teljes munkaidős munkatársat keresünk.
Távmunka nem lehetséges.

Munkavégzés helye: Győr

Ha a PHP programozás Neked nem csak munka, hanem hobbi, sport és szórakozás is akkor mi Téged keresünk. :)

Jelentkezés: önéletrajzzal, referenciamunkákkal, fizetési igény megjelölésével az email címre küldött emaillel.

Tetszett amit olvasott? Köszönjük, ha megosztja másokkal is:
Készen állunk rá, hogy megvalósítsuk elképzeléseit!Tegye meg az első lépést: írjon nekünk.

Aktualitások

2015.09.24.

Wordpress-oldalak tízezreit használja egy új malware-kampány

A támadók ezrével vonják be a sérülékeny Wordpress-alapú oldalakat a malware-terjesztésbe. A VisitorTracker névre keresztelt kampány felfedezői szerint két hete folyik, és egy egyelőre ismeretlen hibát...

2014.08.01.

Az iskolaszer webáruházak már készülnek az iskolakezdésre

Hamarosan itt a szeptember, az iskolaszer webáruházak már javában készülnek az iskolakezdésre.

2013.11.25.

23 millió eurót értékesített az eMAG fekete pénteken

Az emag.ro több mint 250 ezer terméket értékesített fekete pénteken.

MIT KÍNÁLUNK?

2007 óta folyamatosan weboldal készítést és webáruház készítést kis- és középvállalkozásoknak.

weboldal készítés | webáruház készítés | Google

KAPCSOLAT

24 Works Magyarország Kft. | Győr
Az ország egész területére dolgozunk! Keressen bátran!
06-30/9866-223 |

WEBOLDAL MEGOLDÁSAINK

  • Egyedi megjelenésűek
  • Keresőbarát felépítésűek
  • Tartalmuk könnyen módosítható
  • Felhasználóbarátak
  • Igény szerint tovább bővíthetők

WEBÁRUHÁZAINK

  • Könnyen kezelhetők
  • Bankkártyás fizetési lehetőség
  • Csomagpont és futárszolgálat opciók
  • Számlázóprogrammal, vállalatirányítási rendszerrel összeköthető
  • Kuponok, vásárlási kedvezmények