weboldal készítés | webáruház készítés | keresőoptimalizálás | domain regisztráció

PHP programozó állás Győr

Webfejlesztő, PHP programozó állás

Webfejlesztő, PHP programozó állásra keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:
  • PHP alapos ismerete
  • Adatbázis kezelés alapos ismerete
  • Jquery, Javascript, Ajax
  • Gyors, precíz és önálló munkavégzés, problémamegoldó szemlélet és gondolkodásmód
  • Igényesen elvégzett kódolás

Előnyt jelent:
  • HTML5, CSS3
  • Facebook alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • SEO ismeretek alkalmazása már fejlesztés közben
  • Reszponzív oldalak készítésében szerzett tapasztalat
  • Mobil fejlesztési tapasztalatok (nem szükséges, de ha van kellő ismeret az előny lehet)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Fix, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Változatos és érdekes munkák
  • Jó munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elsősorban teljes munkaidős munkatársat keresünk.
Távmunka nem lehetséges.

Munkavégzés helye: Győr

Ha a PHP programozás Neked nem csak munka, hanem hobbi, sport és szórakozás is akkor mi Téged keresünk. :)

Jelentkezés: önéletrajzzal, referenciamunkákkal, fizetési igény megjelölésével az email címre küldött emaillel.

| 24 Works Magyarország Kft. | Győr : Az ország egész területére dolgozunk! Keressen bátran!
| 30/9866-223 | info@24works.hu | www.24works.hu | weboldal készítés | webáruház készítés